Działalność Biura Meritum Nieruchomości to pośrednictwo w obrocie nieruchomościami – zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu obrotu nieruchomościami t.j kupno, sprzedaż, wynajem mieszkań, domów, obiektów użytkowych, działek gruntu lokalnego rynku. Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi oraz bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych zapewniając fachową i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu obrotu nieruchomościami (15 lat pracy! przy obsłudze łódzkiego rynku nieruchomości). Zajmujemy się wszystkimi rodzajami nieruchomości, aktywnie prezentując i skutecznie sprzedając oferty naszych klientów, pomagamy w organizacji umowy przedwstępnej oraz umowy przenoszącej własność.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo klienta i wszystkich zawieranych transakcji. Na zlecenie zajmujemy się wyszukiwaniem nieruchomości spełniających indywidualne oczekiwania naszych klientów. Towarzyszymy podczas prezentacji zainteresowanym klientom i staramy się przedstawić najkorzystniejsze oferty. Obsługujemy również transakcje stron już skojarzonych.
Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami jesteśmy ubezpieczeni z tytułu odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nadzór nad czynnościami pośrednictwa wykonuje właścicielka biura – pośrednik Agnieszka Maria Żak posiadająca licencję zawodową numer 9618 wydaną przez Ministra Infrastruktury w Warszawie.

Współpracujemy z Biurami Nieruchomości oraz innymi przedstawicielami instytucji związanymi z obrotem nieruchomościami. Naczelnym zadaniem firmy jest maksymalne ułatwienie klientom drogi do zawarcia transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą Biura Meritum Nieruchomości. Jesteśmy przekonani, iż spełni ona Państwa oczekiwania. Zapraszamy do grona naszych zadowolonych klientów!